Słów kilka na początek…

HALLO

Książki
przenoszą czytelnika w inny wymiar w zależności od potrzeby chwili, pomagają zrozumieć i zdystansować się do świata, w którym żyje.

Uwielbiam czytać książki, ustawiać je na półkach, dyskutować o nich i pisać własne przemyślenia na ich temat. To jedna z moich pasji, której jestem wierna od lat…

Zawsze chciałam móc podzielić się moimi przemyśleniami na temat literatury i teraz mam okazję. Dlatego zachęcam do komentarzy pod recenzjami. Będzie mi miło poznać Wasze zdanie.

A prywatnie… niepoprawna optymistka, która w każdej sytuacji stara się znaleźć dobre strony. Turystka i podróżniczka zauroczona górskimi krajobrazami i nie tylko, odwiedzająca coraz to nowe miejsca i starająca się zarazić swoimi pasjami rodzinę.

„Książka – nierozdzielny towarzysz, przyjaciel bez interesu, domownik bez naprzykrzania.” - Ignacy Krasicki

Aby znaleźć dany tytuł możemy skorzystać z odnośnika „wybierz kategorię”  albo zajrzeć do poziomych zakładek, w których starałam się ułożyć poszczególne książki tematycznie.

Moja biblioteczka na blogu systematycznie będzie się powiększać o nowe przeczytane przeze mnie tytuły. Ponieważ to początek mojej przygody z blogiem nie wszystko jeszcze jest dla mnie jasne ale z czasem na pewno takim się stanie…

blog biblioteczkaMożecie mnie znaleźć także na portalu Lubimyczytać.pl Mam status bibliotekarki dzięki czemu mogę dołożyć swoje małe „co nieco” do poprawy jakości danych zamieszczanych w serwisie, a poza tym dzielę się opiniami i poszukuję nowych książek, które chciałabym przeczytać. A naprawdę jest w czym wybierać i co przeglądać.

 

To JA

Mońcia

 

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”Wisława Szymborska

Zapraszam do „Poczytajki” i życzę miłej lektury. Będę wdzięczna za Wasze notki i komentarze.

Pozdrawiam serdecznie

Mońcia ;-)

P.S.
Zdjęcia okładek prezentowanych książek pochodzą ze stron wydawców bądź dystrybutorów.

… czyli moje przemyślenia o książkach i książeczkach, które przeczytałam lub kiedyś przeczytam.


  • RSS