„Miłość zapisana w gwiazdach” – Brad Kronen

NA PÓŁCE „PRZECZYTANE” – 28.11.2017

Okładka książki Miłość zapisana w gwiazdach. Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologi.

Tłumaczenie: Piotr Woźniak
Tytuł oryginału: Love in the Stars
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 13 listopad 2017
ISBN: 978-83-65442-50-5
Liczba stron: 448
Okładka: Miękka ze skrzydełkami
blog9Jak większość nastolatek jakiś czas temu i ja chętnie sięgałam po wszelkie publikacje mające związek z astrologią. I nie chodziło mi o zwyczajne horoskopy drukowane w codziennych czasopismach, którymi albo w ogóle nie zaprzątałam sobie głowy, a jeśli nawet zdarzyło mi się coś takiego przeczytać, to traktowałam te informacje z dużym przymrużeniem oka. Lubiłam natomiast czytać publikacje opisujące poszczególne znaki zodiaku – konkretne cechy charakteru i osobowości oraz ich wpływ na relacje z innymi osobami.
nowe 15Dlatego kiedy otrzymałam propozycję od Wydawnictwa Kobiecego zrecenzowania książki „Miłość zapisana w gwiazdach” bardzo się ucieszyłam. Z przyjemnością poczytałam sobie na temat dopasowania poszczególnych znaków – tego co je łączy i tego, co dzieli. W książce Brada Kronena nie znajdziecie odrębnych charakterystyk. Autor poświęcił swoją uwagę konkretnym korelacjom pomiędzy znakami. Dzięki temu czytelnik ma uproszczone zadanie. Otrzymuje gotowe porównanie charakterologiczne dwóch danych znaków ze wszystkimi za i przeciw. Co ciekawe autor nie stara się oceniać, doradzać, ani przekonywać. Wybór pozostawia czytelnikowi zwracając jedynie uwagę na pewne właściwości danej osobowości, które należałoby wziąć po uwagę i które mogą mieć znaczenie.
nowe 15Książka jest ciekawą propozycją dla osób sięgających po portrety astrologiczne. Może stanowić swego rodzaju kompendium wiedzy na ten temat. Może być też interesującym opracowaniem dla tych wszystkich, którzy traktują astrologię z lekkim przymrużeniem oka.
Polecam.
INNE WYDANIA:
28076351

blog9

WyPożyczone; Przeczytam tyle ile mam wzrostu; Wyzwanie CZYTAMY NOWOŚCI; Pod hasłem; Łów słów;
blog9

Jedna myśl nt. „„Miłość zapisana w gwiazdach” – Brad Kronen”

  1. A wiesz, że bym z chęcią sięgnęła po te książkę? Kiedyś się bardziej interesowałam astrologią, parapsychologią itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>