„CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz.”

NA PÓŁCE „PRZECZYTANE” – 09.10.2017

Okładka książki CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 13 październik 2017
ISBN: 978-83-65601-76-6
Liczba stron: 448
Okładka: Twarda
nowe 2Dziś chcę Was zachęcić do sięgnięcia po „CzaroMarownik” czyli magiczny kalendarz na 2018 rok. Wydawnictwo Kobiece spieszy by w październiku oddać w Wasze ręce, drogie kobietki, niezwykły terminarz. Pięknie wydany, w twardej oprawie, w granatowej tonacji ze srebrnymi zdobieniami czaruje i kusi swoją magiczną szatą. Jest książeczką niewielkich rozmiarów, tak, że bez trudu zmieści się w damskiej torebce albo na nocnej szafeczce.
serce6A wnętrze… równie gustowne, ale przede wszystkim wygodne i przejrzyste. Każdy dzień 2018 roku posiada swoją własną, odrębną stronę, która opatrzona została dodatkowo nietuzinkowym przesłaniem na właśnie tę, konkretną datę. Od razu przekartkowałam kalendarz, aby odnaleźć własną datę urodzenia i… myśl przewodnia na ten dzień wydaje się po prostu jakby dla mnie stworzona:
serce6
„Jeśli dajesz z siebie wszystko, wszystko zdobędziesz”.
Ciekawa jestem, czy w Waszym przypadku będzie podobnie…
serce6W „CzaroMarowniku” odnajdziecie też sporo ciekawych porad i przydatnych informacji, albo po prostu luźne spostrzeżenia, które można potraktować z przymrużeniem oka. Na stronach kalendarza nie mogło zabraknąć także horoskopu dla wszystkich kolejnych znaków zodiaku.
serce6Powiem szczerze, że już wcześniej, na początku września, zapoznałam się z zawartością „CzaroMarownika” przesłaną w wersji elektronicznej i bardzo mi się spodobał. Ale dopiero dzisiaj, gdy otrzymałam go w formie papierowej, wzięłam do ręki, przekartkowałam, poczytałam… Teraz dopiero mogę z czystym sumieniem zachęcać Was do sięgnięcia po ten magiczny kalendarz. Wypatrujcie go niebawem w księgarniach, a jestem przekonana, że i Was zaczaruje.
Serdecznie polecam.
nowe 2cz1nowe 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>